Номера

 • Номер люкс Номера
  Площа номера – 45 кв. м. Двохкімнатний номер. В спальній кімнаті двоспальне ліжко (double), у вітальні – розкладний м'який куточок, з якого за необхідності можна зробити два додаткових спальних місця. Комплектація: два LCD телевізора (супутникове телебачення), кондиціонер, телефон (дзвінки в межах Києва безкоштовні), шафа, м'який куточок, бездротове з’єднання з інтернетом WI-FI, санвузол з душовою кабінкою.
  ₴ 820.00 за ніч
 • Номер комфорт Номера
  Площа номера – 35 кв. м. Однокімнатний номер з балконом. В номері двоспальне ліжко (double). Особливістю номера є його затишний балкон, що зі всіх сторін обсаджений квітами. Номер підійде молодятам та для романтичних зустрічей. Комплектація: телевізор (супутникове телебачення), кондиціонер, телефон (дзвінки в межах Києва безкоштовні), холодильник, шафа, м’який диван та крісло з журнальним столиком, на балконі - ротанговий диван, два крісла та столик. Бездротове з’єднання з інтернетом WI-FI, санвузол з душовою кабінкою.
  ₴ 720.00 за ніч
 • Номер стандарт Номера
  Площа номера – 25 кв. м. Однокімнатний номер. У всіх номерах цієї категорії встановлено ліжко з можливістю розміщення twin і double, залежно від побажань гостя. Комплектація: LCD телевізор (супутникове телебачення), кондиціонер, телефон (дзвінки в межах Києва безкоштовні), шафа, стіл та два стільці, бездротове з’єднання з інтернетом WI-FI, санвузол з душовою кабінкою.
  ₴ 570.00 за ніч
 • Номер економ Номера
  Площа номера – 20 кв. м. Однокімнатний номер. У всіх номерах цієї категорії встановлено ліжко з можливістю розміщення twin і double, залежно від побажань гостя. Комплектація: LCD телевізор (супутникове телебачення), телефон (дзвінки в межах Києва безкоштовні), шафа, стіл, бездротове з’єднання з інтернетом WI-FI, санвузол з душовою кабінкою.
  ₴ 520.00 за ніч